Hamburger: 10 pounds grass-fed beef

Sale price Price $90.00 Regular price Unit price  per 

Ground beef is incredibly versatile in cooking, and is the most reasonably price of all of the typical cuts of beef. If you really want to taste the difference between our beef and conventional beef from the grocery store, try making a simple dish, something like shepherd's pie, and you'll immediately see the advantage of going local and grass-fed.

For more information about our cattle and beef, see here.